Naše služby a co můžeme nabídnout

Získání nebo refinancování hypotéky? Sestavení osobního finančního plánu? Pomoc s prodejem nemovitosti? Výhodné investování a bezpečné spoření? Ať už potřebujete v oblasti financí řešit cokoliv, vždy se vyplatí, a to doslova, probrat to s profesionály. My v Denariu jsme právě takoví. Nejsme společnost s mnoha desítkami či stovkami poradců, ceníme si individuálního přístupu našich odborníků a věříme, že každému z našich klientů nabídneme prvotřídní a špičkovou péči, jakou si zaslouží.

Co vám dokážeme nabídnout?

Reference, na které jsme právem hrdí

Pan Šalomon je naprostý profesionál, s přístupem, který je v dnešní době velmi vzácný. Realizujeme s jeho pomocí již několikátý projekt a jsme vždy maximálně spokojeni. Je potěšitelné, že i dnes jsou schopni lidé takto pracovat. Velmi děkujeme.

Mgr. Jan Košíček

Přes všechny komplikace, nástrahy a problémy, které nám celý proces ať už s vyřízením hypotéky, výběru bankovního domu, tak i následného jednání při uzavírání úvěrové smlouvy nás pan Šalomon bravurně provedl celým složitým a pro nás vskutku neznámým polem. Přehled, profesionální přístup, solidní jednání a maximální nasazení - vřele doporučuji.

Josef R.

S panem Šalomonem řešíme již třetí hypotéku a není to náhodou. Jeho pečlivost, spolehlivost a ochota vše detailně vysvětlit jsou hlavní důvody, proč se k němu rádi vracíme. V dnešní době je skoro zázrak, když skutečně platí to, co se řekne. Mohu vřele doporučit.

Ing.Tomáš Jehlička

Jednoznačně doporučuji, vše na profesionální úrovni, velmi příjemné jednání a vše bezproblémové.

MR

Přístupem a profesionalitou předčil pan Šalomon naše očekávání. Vždy naprosto skvělá komunikace. Nejlepší bylo, že jsme se o nic nemuseli starat, prostě pecka. Zkuste to, rozhodně neuděláte chybu. A my Vám pane Šalomone za vše děkujeme :-).

Kuthanovi

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“