Co je to OSOBNÍ FINANČNÍ PLÁN?

Osobní finanční plán je léty osvědčenou metodou, jak mít hluboký a dlouhodobý přehled o stavu individuálních financí jednotlivce, páru nebo rodiny. Přehledně ukáže, jaké jsou příjmy a výdaje, umožní si sestavit osobní rozpočet a stanovit si životní cíle, na které se dostatek financí vždy hodí.

PROČ POTŘEBUJETE OSOBNÍ FINANČNÍ PLÁN?

Ve společnosti Denarius posoudíme aktiva (příjmy) a pasiva (výdaje), vytvoříme přehled domácího rozpočtu, zhodnotíme a nabídneme vhodné finanční produkty jako jsou pojistky, spoření nebo investování.

OSOBNÍ FINANČNÍ PLÁN 1
OSOBNÍ FINANČNÍ PLÁN 2

Na rozdíl od mnoha jiných poradenských firem nenabízíme strategie a produkty, které by byly výhodné pro nás – nabízíme pouze to, o čem jsme přesvědčeni, že je výhodné pro klienta. Díky tomuto přístupu jsme už stovkám lidí dokázali navrhnout takový investiční a spořící plán, který je učinil spokojenými a nezávislými. A o to nám jde především.

Seznam dotazů, na které se nejvíce ptáte

Co je finanční plán?

Je to plán, vize, čeho chceme dosáhnout, jehož součástí je i minimalizování negativních dopadů při ztrátě příjmu či zdraví. Plán obsahuje komplexní analýzu domácnosti – jaké má příjmy a výdaje, určení volných zdrojů – a díky tomu navrhuje konkrétní kroky pro dosahování již zmiňovaných cílů a zajištění.

Proč mám mít finanční plán?

Finanční plán vám pomáhá uvědomit si, že někam směřujete. Pokud nemáte cíl, nemáte kam směřovat. Pokud si však cíle stanovíme, víme, jak moc se k nim přibližujeme. Je v podstatě jedno, zda se jedná o budování majetku, nebo vysněnou dovolenou, či třeba studium dětí.

Může se měnit finanční plán?

Ano. Finanční plán by měl vždy odpovídat životní situaci, ve které se nacházíte. Jiné nároky a plány máte jako single, jiné máte s partnerem, jiné s rodinou a jiné budou, až se vaše děti osamostatní. Ale jsou cíle dlouhodobé, které zásadní změny nepotřebují, a naopak krátkodobé, jež o to více reagují právě na aktuální životní situaci. Vždy je dobré být připraven.

OZVĚTE SE NÁM!

Cítíte, že osobní finanční plán potřebujete a pomůže Vám dosáhnout cílů? Ozvěte se nám. Máme za sebou stovky projektů pro nejrůznější typy klientů. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví.

Sjednejte si schůzku

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“