Reference, na které jsme právem hrdí

Přístupem a profesionalitou předčil pan Šalomon naše očekávání. Vždy naprosto skvělá komunikace. Nejlepší bylo, že jsme se o nic nemuseli starat, prostě pecka. Zkuste to, rozhodně neuděláte chybu. A my Vám pane Šalomone za vše děkujeme :-).

Přes všechny komplikace, nástrahy a problémy, které nám celý proces ať už s vyřízením hypotéky, výběru bankovního domu, tak i následného jednání při uzavírání úvěrové smlouvy nás pan Šalomon bravurně provedl celým složitým a pro nás vskutku neznámým polem. Přehled, profesionální přístup, solidní jednání a maximální nasazení - vřele doporučuji.

S Panem Šalomonem jsme naprosto spokojení. Řešili jsme hypotéku a nyní i refinancování a vše bylo naprosto bez problémů, vše pohlídali a včas informovali. Má profesionální, ale přitom lidský přístup. Mohu jedině doporučit.

S panem Šalomonem jsme řešili hypotéku a nyní už i refinancování a vždy to bylo příjemné, bezproblémové a profesionální jednání . Mohu doporučit.

Pan Šalomon je naprostý profesionál, s přístupem, který je v dnešní době velmi vzácný. Realizujeme s jeho pomocí již několikátý projekt a jsme vždy maximálně spokojeni. Je potěšitelné, že i dnes jsou schopni lidé takto pracovat. Velmi děkujeme.

My jsme s panem Šalomonem vyřešili jíž druhou hypotéku. Při druhé byl pro nás jasná volba. Je vždy pečlivý,spolehlivý má profesionální a velmi lidský přístup ke klientovi,má vždy v rukavu nějakou variantu.O celém průběhu hypotéky nás důsledně a vždy v čas informoval. Tímto bychom chtěli panu Šalomonovi poděkovat a popřát mu mnoho spokojených klientů.

S panem Šalomonem jsem spokojená jako s poradcem. Řešila jsme hypotéku, její refinancování a pojištění a vždy k plné spokojenosti. Je ochoten vše srozumitelně vysvětlit, zařídit, má přehled, trpělivost a jedná s úctou.

S panem Šalomonem řešíme již třetí hypotéku a není to náhodou. Jeho pečlivost, spolehlivost a ochota vše detailně vysvětlit jsou hlavní důvody, proč se k němu rádi vracíme. V dnešní době je skoro zázrak, když skutečně platí to, co se řekne. Mohu vřele doporučit.

Co vám dokážeme nabídnout?

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“