Reference, na které jsme právem hrdí

Vstřícný, spolehlivý, lidský přístup a vysoká profesionalita. Opakovaně se na pana Šalomona obracíme. Doporučujeme.
 

+ nejlevnější hypotéka;
+ kreativní přístup;
+ navrhované produkty jasné a průhledné;
+ komplexní služby včetně pojištění bytu, vkladu do katastru ...
- žádné
 

Příjemná spolupráce a profesionální přístup při zařizování již druhé hypotéky.
 

Jako stávající klienti jsme byli osloveni panem Šalomonem když se u propuknutí krize začali rapidně zvedat úrokové sazby hypoték. Měli jsme ještě nějaký čas do fixace nové sazby, proto jsem nejdřív váhala, ale pan Šalomon nám nabídl lepší sazbu s minimálními náklady na převedení, proto jsme neváhali. Musím říct, že jsme neměli žádné velké starosti, protože téměř všechno jsme vyřešili na osobní schůzce, nebo elektronicky/po telefonu. Pan Šalomon a jeho asistentka paní Nečasová jsou profesionálové ve svém oboru, vstřícní, proaktivní, vždy všechno vysvětlí a zařídí ke spokojenosti klienta. Není problém osobní schůzka z pohodlí domova. My jsme nemuseli běhat po institucích, o vše se postaral pan Šalomon, několik podpisů a bylo to. Čekací doby různých institucí jsou delší, ale o všech úkonech jsme byly ihned informováni, takže jsme věděli o všem co se našeho refinancování týkalo.
Profesionální přístup, proaktivita, rozhled a lidské chování je pro Denarius team samozřejmostí. Vážím si toho a jsem velice ráda, že jsme klienty pana Šalomona. Doporučuji všem co hledají spolehlivého profesionálního poradce nejen v oblasti hypoték.

Děkuji velice panu Šalomonovi za poradentství z oblasti financí a sjednání produktu na míru. Cením si jeho profesionality, příjemného vystupování a trpělivosti. Doporučuji všem nejen rodině i známým!

Pan Šalomon je opravdový profesionál a poradí Vám s jakýmkoliv, byť sebehloupějším dotazem. Mohu jen doporučit!

Jsem velmi spokojený se službami firmy Denarius. Lidský přístup a rychlá reakce na daný problém. Osobně jsem musel pouze vyplňovat formuláře, které mi firma předložila, nemusel jsem nic složitě hledat.

S pánom Šalomonom sme nadviazali spoluprácu na základe doporučenia od známych a boli sme nadmieru spokojní. Previedol nás celým, pre nás absolútne neznámym procesom získania hypotéky. Každý krok nám zrozumiteľne vysvetlil, vždy si na nás nechal dostatok času pri osobných stretnutiach. Na e-maily odpovedal v podstate okamžite. Veľmi profesionálne a úctivé jednanie. Určite odporúčam.

Co vám dokážeme nabídnout?

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“