Reference, na které jsme právem hrdí

Děkujeme za provedení procesem vyřízení hypotéky. Vysoce hodnotíme profesionální přístup, vstřícnou komunikaci, jasné vysvětlení situace a podmínek, ochotu při osobní spolupráci při všech krocích a ohlídání termínů.

Dobrý den, služeb pana Pavla Šalomona jsme využili na základě doporučení a byli jsme s jeho jednáním absolutně spokojeni. Pan Šalomon je velmi pozitivní člověk, ochotný vždy poradit a pomoc v rámci jeho možností.
I přesto, že nejsme z Brna, ale okolí Uherského Hradiště , pan Šalomon několikrát za námi neměl problém přijet a pomoc zařídit potřebné věci.
V budoucnu určitě jeho služby ještě využijeme a taktéž doporučíme kdekoliv to bude možné.
 

Přístupem a profesionalitou předčil pan Šalomon naše očekávání. Vždy naprosto skvělá komunikace. Nejlepší bylo, že jsme se o nic nemuseli starat, prostě pecka. Zkuste to, rozhodně neuděláte chybu. A my Vám pane Šalomone za vše děkujeme :-).

Přes všechny komplikace, nástrahy a problémy, které nám celý proces ať už s vyřízením hypotéky, výběru bankovního domu, tak i následného jednání při uzavírání úvěrové smlouvy nás pan Šalomon bravurně provedl celým složitým a pro nás vskutku neznámým polem. Přehled, profesionální přístup, solidní jednání a maximální nasazení - vřele doporučuji.

S Panem Šalomonem jsme naprosto spokojení. Řešili jsme hypotéku a nyní i refinancování a vše bylo naprosto bez problémů, vše pohlídali a včas informovali. Má profesionální, ale přitom lidský přístup. Mohu jedině doporučit.

S panem Šalomonem jsme řešili hypotéku a nyní už i refinancování a vždy to bylo příjemné, bezproblémové a profesionální jednání . Mohu doporučit.

Pan Šalomon je naprostý profesionál, s přístupem, který je v dnešní době velmi vzácný. Realizujeme s jeho pomocí již několikátý projekt a jsme vždy maximálně spokojeni. Je potěšitelné, že i dnes jsou schopni lidé takto pracovat. Velmi děkujeme.

My jsme s panem Šalomonem vyřešili jíž druhou hypotéku. Při druhé byl pro nás jasná volba. Je vždy pečlivý,spolehlivý má profesionální a velmi lidský přístup ke klientovi,má vždy v rukavu nějakou variantu.O celém průběhu hypotéky nás důsledně a vždy v čas informoval. Tímto bychom chtěli panu Šalomonovi poděkovat a popřát mu mnoho spokojených klientů.

Co vám dokážeme nabídnout?

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“