Reference

Administrátor

Růžička Štefan

18.03.2019

My jsme s panem Šalomonem vyřešili jíž druhou hypotéku. Při druhé byl pro nás jasná volba. Je vždy pečlivý,spolehlivý má profesionální a velmi lidský přístup ke klientovi,má vždy v rukavu nějakou variantu.O celém průběhu hypotéky nás důsledně a vždy v čas informoval. Tímto bychom chtěli panu Šalomonovi poděkovat a popřát mu mnoho spokojených klientů.
Administrátor

Kršková Markéta

08.03.2019

S panem Šalomonem jsem spokojená jako s poradcem. Řešila jsme hypotéku, její refinancování a pojištění a vždy k plné spokojenosti. Je ochoten vše srozumitelně vysvětlit, zařídit, má přehled, trpělivost a jedná s úctou.
Administrátor

Ing.Tomáš Jehlička

05.12.2017

S panem Šalomonem řešíme již třetí hypotéku a není to náhodou. Jeho pečlivost, spolehlivost a ochota vše detailně vysvětlit jsou hlavní důvody, proč se k němu rádi vracíme. V dnešní době je skoro zázrak, když skutečně platí to, co se řekne. Mohu vřele doporučit.
Rybníček Michal

MR

27.07.2017

Jednoznačně doporučuji, vše na profesionální úrovni, velmi příjemné jednání a vše bezproblémové.
Jansa Milan

Milan J.

26.07.2017

Po minulé dobré zkušenosti jsem pro refinancování hypotéky zvolil opět pana Šalomona a opět proběhlo vše velmi rychle a bez sebemenších problémů. Chtěl bych mu, a celému jeho týmu, poděkovat za skvělou práci a velmi příjemný a lidský přístup. Moc děkuji a všem mohu jen doporučit.
Brezániová Gabriela

Gabriela B.

25.04.2017

Děkujeme tímto panu Šalomonovi za skvělou spolupráci při zařízení první hypotéky i při jejím refinancování. Vše proběhlo zcela hladce a bez jakýchkoliv komplikací (nešlo pouze o hypotéku, ale i o spoustu věcí s ní související - pojištění nemovitosti, domácnosti, životní pojištění atd.). Rádi bychom zde zdůraznili především vysokou profesionalitu a ohromný přehled o situaci na trhu, rovněž i velmi milý a lidský přístup. Zkrátka jsme měli pocit, že se vše tak nějak vyřídilo samo a nám se přitom splnil jeden velký sen... Velmi rádi doporučujeme... :-)
Obrová Martina

Obrová

14.02.2017

Super rychlé vyřízení, včetně domluvy a komunikace.Žádný problém s ničím a vše vyřízeno dle mých představ.
Egert Michal

Bc. Michal Egert, DiS.

17.06.2016

Tímto bych chtěl poděkovat panu Šalomonovi za vyřízení hypotečního úvěru na vysněný domov. Profesionalita je úctyhodná a před lidským přístupem, odborností a přehledem na trhu můžu jen smeknout. Firmu Denarius jsem oslovil na doporučení známých a s potěšením mohu doporučit dále. Komunikace vynikající, informovanost na vysoké úrovni a vše bez starostí a ztráty času. V dnešní době je výjimečné narazit na takový servis bez finančních nároků, takže srdečně DĚKUJI za pomoc!!
Petr Lesenský

Petr Lesenský, LESENSKY.CZ

09.06.2016

Se společností Denarius úspěšně spolupracuji již více než 6 let. Tým v čele s Pavlem Šalomonem se snaží vždy maximálně přizpůsobit klientovi, oceňuji vysokou odbornost, nadstandardní orientaci na trhu i lidský přístup. Neumím si představit, že bych někdy v oblasti úvěrů využil služeb někoho jiného a komukoliv společnost Denarius doporučím.
Pekárek Tomáš

Tomáš P.

19.05.2016

S panem Šalomonem spolupracuji již několik let. Je to Profesionál s lidským přístupem, který ví co dělá a umí to.
Scholzová Hana

Scholzová

18.05.2016

Na pana Šalomona jsme dostali doporučení od známých, kteří vyřizovali hypotéku na byt a můžu říct, že toto doporučení bylo oprávněné. Firma Denarius Gold s.r.o. poskytuje služby na vysoké úrovni a jmenovitě pan Šalomon je velice profesionální a spolehlivý člověk. Hypotéka byla vyřízena rychle, za velmi výhodných podmínek a pro mě úplně bez starostí. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za vstřícné jednání a rychlé vyřízení bez nervů :)
Zrnečkovi Anna aPavel

Anna a Pavel Zrnečkovi

18.05.2016

Když jsme se rozhodli kupovat byt za pomocí hypotéky, ptali jsme se v prvé řadě svých známých, jestli by nám někoho doporučili. Pan Šalomon byl jedním z nich a nabídl nám nejlepší podmínky. Vše (i opakovaně) vysvětlil, zajistil rychlé zprocesování ve vybrané bance i konzultace při tvorbě smluv týkající se nemovitosti v souvislosti s hypotékou. Zároveň zajistil i pojištění hypotéky a domácnosti. Koordinoval a domlouval všechny schůzky. Komunikace výborná, vždy odpovídal na naše dotazy, informoval o průběhu... Přístup velmi profesionální, ochotný a zodpovědný. Rozhodně všem doporučujeme!
Hanák Zbyněk

Zbyněk Hanák

16.05.2016

S prací a službami firmy Denarius jsme byli maximálně spokojeni. Poskytované služby byly bezchybné a přístup pana Šalomona vždy vstřícný a profesionální. Tím, že jsme si vybrali pro zprostředkování hypotéky tuto firmu jsme ušetřili mnoho času, nervů a peněz.
Valter Ladislav

Valter

16.05.2016

Tímto bych rád poděkoval panu Šalomonovi za vyřízení hypotečního úvěru,o vše se postaral. Samotná práce byla vysoce profesionální. Rád ho s potěšením doporučuji všem,kteří potřebují poradit, nebo získat hypotéku.
Adam Bartkovský

Adam

18.03.2016

Hypoteční poradce, který si Vás na základě Vašeho vyhledávání najde, kontaktuje, sjedná meeting, ujede dobrých 60 km na Vaše místo určení, s neprůstřelnou znalostí hypotečního trhu, profesionalitou a odborností Vám předloží možnosti, ušije hypotéku na míru, je flexibilní, pohotový, lidský, přátelský a při zemi? Ano. Pana Šalomona vřele doporučuji.
Ludmila a Tomáš Kuthanovi

Kuthanovi

16.03.2016

Spolupráce s panem Šalomonem z Denarius Gold s.r.o. byla vždy na jedničku s hvězdičkou. Pan Šalomon je velmi sympatický, vstřícný a má úžasný přehled o podmínkách hypoték nabízených různými subjekty na českém finančním trhu, takže nám poradil s výběrem hypotéky tak, aby byla pro nás co nejvýhodnější. Termín schůzek vždy přizpůsobil našim možnostem a vždy nám věnoval maximum času, co bylo třeba. A i dnes, dva roky po uzavření hypoteční smlouvy, se na něj můžeme obrátit s jakýmkoliv problémem týkajícím se smlouvy a čerpání úvěru a vždy nám ochotně a rychle poradí. S prací pana Šalomona jsme maximálně spokojeni a můžeme ho dále jedině doporučit.
Petra Vaňková

Petra

16.03.2016

S panem Šalomonem jsme byli velice spokojení,moc nám pomohl.Vždy,když jsme potřebovali věnoval se nám,bez jakýchkoliv průtahů a vše bez problémů vyřešil. Můžeme ho vřele doporučit.
Jírů Jakub

Jakub Jírů

14.03.2016

Na práci pana Šalomona si cením nejen stoprocentní profesionality a odbornosti, ale i ochoty při vyřizování hypotéky.
Ďurečková Daniela

Daniela Ďurečková

14.03.2016

So spol. Denarius Gold s.r.o. a konkrétne s p. Šalomonom som sa dostala do kontaktu v dobe, keď sme hľadali riešenie pri refinancovaní hypotéky. P. Šalomon bol veľmi ústretový a našiel nám v danej dobe tú najlepšiu variantu refinancovania, znížila sa nám úroková sadzba o polovicu a mesačne sme tak ušetrili niekoľko tisíc korun. Profesionálny prístup, rýchlost jednania, flexibilita sú bezpochyby jeho silnou stránkou. Vážim si aj spôsob komunikácie, nikdy nám nič nevnucoval a nechal nám čas si všetko premyslieť. Ušetril nám lietačky po úradoch, pretože vačšinu vecí vybavil sám a hlavne bez zbytočných naťahovačiek. Promptne a ochotne s nami riešil všetko potrebné k našej maximálnej spokojnosti. P. Šalomona môžeme len a len doporučiť.
Netoličková Andrea

Netoličková

14.03.2016

Můj osobní finanční poradce Pavel Šalomon pracuje na velmi dobré úrovni. S jeho prací jsem velmi spokojená.
Kovář Petr

Kovář Petr

13.03.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Šalomonovi za vyřízení hypotečního u'věru,výběr hypotéky i samotná práce byla vysoce profesionální.Tímto ho s potěšením doporučuji všem,kteří potřebují poradit,nebo získat hypotéku.
Jiřina Kolaříková

Jiřina Kolaříková

11.03.2016

S prací a službami poradce p. Šalomona jsem velmi spokojená. Moji hypotéku vyřídil k mé spokojenosti výborně. Doporučuji a p. Šalomonovi velmi děkuji.
Životská Lenka

Lenka Živostká

11.03.2016

Se službami pana Šalomona ohledně vyřízení hypotéky jsme byli naprosto spokojeni. Není jediná věc, kterou bychom mohli vytknout. Výhodná nabídka hyp. úvěru, profesionalita, rychlost, ochota, milý přístup - to je vše, za co moc děkujeme a rádi budeme firmu Denarius Gold s.r.o doporučovat dále.
Administrátor

Ing.Jan Ježek

09.03.2016

- vstřícné jednání - návrh několika variant - pomoc s výběrem nejvhodnější varianty - příprava všech podkladů, výborná spolupráce - domluvení schůzky v bance, poradenství, společná návštěva - profesionální služby
Pokorák Aleš

Pokorák

01.03.2016

K poradcům v oblasti financí a hypoték jsem byl vždy skeptický, ale při svém prvním nákupu nemovitosti jsem se bez odborné pomoci prostě nemohl obejít. Pan Šalomon si i v mé komplikované situaci věděl se vším rady, objektivně zhodnotil mou nelehkou situaci a navrhl konstruktivní řešení. Podpisem smluv náš pracovní vztah nezanikl, naopak pan Šalomon ochotně odpověděl na všechny mé dotazy a dodatečně poradil ve věcech týkajících se mé hypotéky i rok po jejím uzavření. Hlavně tyto služby nad rámec smlouvy a lidský přístup hodnotím velmi kladně, firmu Denarius Gold s.r.o. mohu doporučit a v budoucnu se na ni plánuji s důvěrou obrátit.
Mgr. Kristýna Šamalová

Mgr. Kristýna Šamalová

03.02.2016

Se společností Denarius Gold s.r.o. jsem velice spokojena. Bylo mi poskytnuto špičkové poradenství a od výběru produktu až do samotného završení procesu poskytnutí hypotéčního úvěru jsem se mohla zcela spolehnout na vstřícný, profesionální přístup. Nejdůležitější však bylo pro mne vědomí, že se vždy a se všemi dotazy mám na koho obrátit a vše proběhlo tak, abych profitovala především já jako zákazník. Spolupráci s nimi bezvýhradně doporučuji.
Kubálková Kamila

Kubálková, Brno

25.01.2016

Se službami firmy Denarius Gold s.r.o. jmenovitě panem Pavlem Šalomonem jsem byla maximálně spokojena. Vyšel nám ve všem vstříc, průběžně nás informoval a ušetřil nám spoustu cenného času, který bychom museli při vyřizování vynaložit. Rozhodně p.Šalomona doporučím svým známým a přátelům.
Štěpánek Milan a Hladká Soňa

Ing. Milan Štěpánek a Soňa Hladká

18.12.2015

Touto referencí bychom chtěli panu Šalomonovi poděkovat za komplexní servis pro získání hypotéky. Pan Šalomon nám velice pomohl, vše nám dopodrobna vysvětlil a poradil, jaká by pro nás byla ta nejvhodnější varianta, bral v potaz naše požadavky. Nic nám nevnucoval. Vždy nám ukázal jak klady tak zápory našeho rozhodnutí. Jednání s panem Šalomonem bylo vždy velmi příjemné a profesionální. Je to člověk na svém místě, flexibilní, milý a jeho znalosti ve světě hypoték jsou k nezaplacení. Vždy přizpůsobil čas i místo schůzky tak, aby to především vyhovovalo nám. Spolupráce je dokonalá, můžeme pana Šalomona jen doporučit.
Ing. Marek Jehlička

Ing. Marek Jehlička

13.11.2015

Měl jsem již možnost spolupracovat s několika hypotečními poradci a proto již mám určité porovnání. S panem Šalomonem byla spolupráce bezpochyby nejpříjemnější. Jeho jednání a přístup je velmi profesionální a zdvořilý, opravdu máte pocit, že pro vás chce to nejlepší. Nejvíce si na spolupráci vážím spolehlivosti, ochoty, flexibility, rychlosti v jednání, ale také třeba lidskosti a pochopení. Tímto Vám i děkuji a těším se na další spolupráci, snad ještě letos! :)
Bureš Václav

Václav Bureš

05.11.2015

Výběr produktu i samotná komunikace perfektní. Ušetřil jsem spoustu času, pan Šalomon většinu věcí zajistil sám a to včetně následných podmínek. Nemusel jsem na nic myslet.
Růžička Štefan

Růžička, Mikulov

20.10.2015

Byl jsem velmi spokojen se službami pana Šalomona.Potřeboval jsem částku 1.250.000,- na koupi rodinného domu.Úvěr byl vyřízen velmi rychle a za nejlepších podmínek na trhu.V případě potřeby bych zase oslovil Denarius Gold s.r.o .
Junk Pavel

Pavel Junk

13.10.2015

Na pana Šalomona jsem dostal doporučení od kolegy a už při první schůzce jsem se přesvědčil, že doporučení bylo správné. Nadchla mě jeho profesionalita, ochota a rychlost jednání - vše bylo nesrovnatelné s bankovním poradcem v mojí bance. Vděčím za poradenství a hledání různých (i nestandardních) cest při vyřízení hypotéky a úkonů s ní spojených. Podařilo se mu najít úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami a to při splnění mých požadavků.
Zdeněk Bouchal

Zdeněk Bouchal

29.09.2015

Na základě osobní zkušenosti při čerpání hypotečního úvěru jsem s přístupem, pracovním nasazením, korektností při jednání a velmi seriózním vystupováním s prací pana Šalamouna velmi spokojen.Při jednání ve vztahu ke klientovi působí velmi přesvědčivě, profesionálně a jeho argumentace se zakládá na pravdivých a podložených faktech, což je jeho nejsilnější stránkou při jednání s klientem a získání si toliko potřebné důvěry. Jak jsem již uvedl, osobně jsem jeho služeb v oblasti financí využil a na základě této zkušenosti i doporučil svým známým, kteří mají na jeho práci naprosto stejný názor.Mé hodnocení uzavřu tím, že jsem se s takto kladným a lidským přístupem na této úrovni ještě nesetkal a p. Šalamounovi dávám za svoji osobu známku nejvyšší.
Jansa Milan

Milan J.

24.08.2015

Se službami pana Šalomona jsem maximálně spokojený. Nejen že našel hypoteční řešení pro mě, jako OSVČ, ale také za mimořádně výhodných podmínek. Zkoušel jsem paralelně i 2 konkurenční makléřské společnosti a výsledky se nedají srovnávat. Pan Šalomon byl rychlý a naprosto profesionální, což mi nakonec přineslo velkou úsporu peněz i času. Služby pana Šalomona rozhodně doporučuji.
Tomáš Humpál

Tomáš H., Zlín

14.08.2015

Jsem velmi spokojený s prací hypotečního poradce p. Šalomona, velmi vstřícný, rychlé jednání, vyřídil veškeré jednání s bankami. Vřele doporučuji.
 Ing. František Řezáč

Ing. František Řezáč

14.08.2015

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám poděkoval za služby konzultanta pana Pavla Šalomona, který mně velmi pomohl při sjednání hypotečního úvěru u m-Bank. Kontakt na něj jsem získal prostřednictvím internetového dotazníku. Jeho jednání od mého prvního kontaktu s ním bylo velmi vstřícné a konstruktivní a značnou měrou přispělo k rychlému sjednání hypotéky. Na každý můj dotaz dovedl vyčerpávajícím způsobem odpovědět a rovněž jeho fyzická asistence při podpisu smlouvy přispěla k jejímu bezproblémovému uzavření. Při jednání s panem Šalomonem jsem měl dobrý pocit, který se v dnešní době při jednání s různými nagelovanými a vystajlovanými poradci a konzultanty typu 20+ až tak často nevyskytuje. Dovolte mi ještě jednou poděkovat za pomoc a těším se na další spolupráci s ním.
Taťána Janková

Janková, Jihlava

24.07.2015

Na tuto firmu jsem narazila náhodou při prohlížení inzerce na internetu.Zkusila jsem kontakt, neboť v té době mě velice tížila starost s hypotékou mé dcery. Po zkontaktování s p. Šalamonem jsem mu vysvětlila, co potřebujeme. Jeho přístup byl velice vstřícný, během několika měsíců jsme podepsali přeúvěrování naší smlouvy, za což velmi děkuji. Vše vyřizoval telefonicky, mailem a viděli jsme se až při podpisu smlouvy. Tuto firmu mohu všem doporučit.
Ivana Vavrysová

Ivana Vavrysová, Zlín

23.07.2015

Při vyřizování naší hypotéky pan Šalomon jednal rychle, vždy všechno pečlivě připravil. Trpělivě a obratem odpovídal na všechny mé otázky. Byl ochotný, pohotový, rychlý – zkrátka profesionální přístup ke klientovi. S prací pana Šalomona jsem byla velmi spokojená – mohu jen doporučit.
Mgr. Jan Košíček

Mgr. Jan Košíček

14.07.2015

Spokojenost se službami pana Pavla Šalomona byla z naší strany velmi vysoká. Vždy jsme se setkali se vstřícností a snahou pomoci při řešení jednotlivých fází vyřizování úvěru. Komunikace byla profesionální a pohotová. Naše spokojenost s podmínkami hypotéky je dobrá, pouze považuji za komplikaci ze strany banky, nutnost zřízení dvou typů karet. V každém případě bych služby pana Šalomona doporučil i dalším zájemcům.
Zuzana Vacková

Zuzana Vacková, Brno

28.04.2015

Chtěla bych vřele doporučit služby společnosti Denarius Gold s.r.o., zejména pana Šalomona. Vyřízení naší hypotéky probíhalo velmi pružně a profesionálně. Pan Šalomon je jako konzultant spolehlivý a vstřícný, téměř vše dokázal zařídit a vyřídit sám bez naší asistence, a proto byla naše hypotéka dotažena do zdárného konce opravdu rychle. Společnost Denarius Gold s.r.o., se i následně po proplacení hypotéky starala a stará o veškeré další dokumenty a lhůty dodání dokumentů bance. Jsme s manželem spokojeni s přístupem této společnosti a v budoucnu opět rádi využijeme jejich služeb
Petr Lederer

Petr Lederer

14.04.2015

Na začátku roku 2015 jsme se na pana Šalomona obrátili se žádostí o pomoc při řešení bydlení a s tím spojené hypotéky. Naše situace nebyla jednoduchá, protože jsme potřebovali vše vyřešit velmi rychle. Financování bylo z naší strany obtížné, ale pan Šalomon našel cestu a způsob, jak vše k naší spokojenosti dotáhnout do úspěšného konce. Především bych chtěl ocenit jeho flexibilitu, rychlost jednání, pohotovost a nesmírnou trpělivost. Vzhledem k profesionálně připraveným smlouvám proběhla veškerá jednání s úřady bez problémů. Díky panu Šalomonovi již půl roku spokojeně bydlíme a jeho služby můžeme vřele doporučit.
Kornetová Andrea

Andrea Kornetová

17.03.2015

S poskytnutými službami konkrétně pana Šalomona v rámci vyřizování mé hypotéky na byt jsem byla velmi spokojená, vstřícné a velmi pružné jednání, operativní přístup k řešení dílčích úkolů, kompletní smluvní servis, vše podrobně vysvětleno a to vše v extrémně krátkých lhůtách, aby byla koupě bytu realizovaná v požadovaných termínech. Zkontaktována jsem byla díky kalkulaci hypotéky na internetu a nabídnuta spolupráce, hypotéku jsem si vybrala u banky, která mi nejvíce vyhovovala. Určitě mohu jen doporučit.
Petr Mačenka

Petr M.

06.01.2015

Děkuji za pomoc při zajištění hypotéky. Vaše služby byly perfektní a vřele Vás doporučuji.
Ing. Josef Vraňan

Ing. Josef Vraňan

11.12.2014

Se službami ohledně poradenství a zprostředkování hypotéky za pomoci společnosti Denarius Gold s.r.o. (p. Šalomon) jsem byl opravdu spokojen. Již jsme měli s manželkou ne příliš dobré zkušenosti s předchozími úvěry a mohu říct, že jsem byl max. spokojen – především si cením odbornosti, přehledu, rychlosti a příjemné komunikace.
Pečenka Pavel

Pavel P.

10.11.2014

Reference na vyřízení hypotéky: Oceňuji vstrícné jednání bez zbytečných průtahů, ucelené informace, rychlá reakce na případné dotazy, rychlé vyřízení hypotéky. Služby mohu doporučit.
Nehudek Jan, Ing.

Nehůdek Jan, Ing.

03.09.2014

Jelikož jsem velmi pracovně vytížen, ocenil jsem při spolupráci s panem Šalomonem úspory spousty času. Zajistil katastr, komunikaci s bankou, pojištění nemovitosti, zajištění odhadu, podpisy smluv, atd... Byl jsem velmi spokojen. Ing.Jan Nehudek
Milan Dvořák

Milan Dvořák

22.05.2014

S panem Šalomonem jako hypotečním specialistou jsem byl velmi spokojen. Byl vstřícný, ochotný a na dotázané otázky vždy pružně reagoval.
Mgr. Theodor Lejsek, MBA

Mgr. Theodor Lejsek, MBA

05.05.2014

Spolupráce s panem Šalomonem probíhala v minulosti ve více úrovních. Zajišťoval pro mne firemní půjčku, hypotéku i úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci bytu. V každé z uvedených spoluprací bylo jeho jednání velice korektní, rychlé a ve všech třech případech vedlo k úspěšnému konci. Velmi si vážím trpělivého přístupu při objasňování mých dotazů a rychlosti jejich zodpovězení. I po ukončení faktické spolupráce mi pomohl v jednání s bankou a v případě, že budu v budoucnu poptávat některý z finančních produktů, obrátím se opět s důvěrou na pana Šalomona.


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory:
[privateweb:submenu/cs]:

novinky