Úvod

CO PRO VÁS ZNAMENÁ HYPOTÉKA?

Lidé neřeší hypotéku za svůj život příliš často. Smyslem naší práce je provést klienty tímto významným a důležitým krokem a odpovědně jim pomoci nalézt optimální řešení hypotéky přesně podle jejich přání a potřeb.

BOURÁME NEŠVARY TRHU HYPOTEČNÍHO PORADENSTVÍ

JSME MALÝ TÝM SLOŽENÝ Z ODBORNÍKŮ

Díky tomu je pro nás snazší udržovat kvalitní systém vzdělávání, osobní přístup a vysoký standard spolupráce jako celku. Abychom poskytovali kvalitní služby, není třeba si hrát na společnost s mnoha desítkami či stovkami poradců.

NEHLEDÁME NOVÉ MAKLÉŘE

Časté hledání a rozšiřování počtu poradců má za následek jejich nezkušenost, nedodržování termínů a nerealistické sliby. Na hypotečním trhu jsme již 16 let stabilním a odpovědným partnerem.

KVANTITA PRO NÁS NENÍ PRIORITOU

Práce mnohých poradenských společností na trhu je zaměřena primárně na kvantitu, tedy maximální počet zakázek. My se raději spokojíme s menším množstvím zakázek, u kterých však naši práci vždy dotáhneme včas do zdárného konce.

PŘESAH SLUŽEB

Díky našim zkušenostem víme, jaké další služby naši klienti vedle hypotečního poradenství a konzultací často potřebují. Tyto doplňkové služby integrujeme a vytváříme tak síť ověřených partnerských subjektů. Výsledná spolupráce s námi díky tomu přináší komplexní řešení.

INFORMAČNÍ POVINNOST

Pavěl Šalomon, IČ: 621 42 801 - Vázaný zástupce dle zákona o spotřebitelském úvěru. V této oblasti spolupracuji se společností Chytrý Honza a.s., IČ: 29048770, která je registrována jako PA, IZ, SZ. Bližší informace jsou na www.chytryhonza.cz.

Pavel Šalomon, IČ: 621 42 801 - podřízený pojišťovací zprostředkovatel. Moje registrační číslo je 058521PPZ. V této oblasti spolupracuji se společností Broker Trust, a.s., IČ: 26439719, která je registrována jako PA, IZ, SZ. Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty.

Pavel Šalomon, IČ: 621 42 801 - vázaný zástupce investičního zprostředkovatele. V oblasti investic spolupracuji se společností Broker Trust, a.s., IČ: 26439719, která je registrována jako PA, IZ, SZ. Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty. Jsem oprávněn také k uzavírání smluv o doplňkovém penzijním spoření jménem a na účet penzijní společnosti.

Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory:
[privateweb:submenu/cs]:

novinky