[privateweb:submenu/cs]:

novinky

16.09.2016 - Změny v hypotékách

ČNB mění podmínky hypoték. Od 1.10.2016 nelze již získat hypotéku na 100% hodnoty nemovitosti. Jedná se o první krok regulace, kdy dochází ke snížení LTV na 95%. Druhý krok nás čeká v dubnu 2017, kdy se hranice maximální LTV posune na 90%. Klienti se budou na případné investici do nemovitosti podílet větší částkou z vlastních prostředků.

Administrátor


Úvod

CO PRO VÁS ZNAMENÁ HYPOTÉKA?

Lidé neřeší hypotéku za svůj život příliš často. Smyslem naší práce je provést klienty tímto významným a důležitým krokem a odpovědně jim pomoci nalézt optimální řešení hypotéky přesně podle jejich přání a potřeb.

BOURÁME NEŠVARY TRHU HYPOTEČNÍHO PORADENSTVÍ

JSME MALÝ TÝM SLOŽENÝ Z ODBORNÍKŮ

Díky tomu je pro nás snazší udržovat kvalitní systém vzdělávání, osobní přístup a vysoký standard spolupráce jako celku. Abychom poskytovali kvalitní služby, není třeba si hrát na společnost s mnoha desítkami či stovkami poradců.

NEHLEDÁME NOVÉ MAKLÉŘE

Časté hledání a rozšiřování počtu poradců má za následek jejich nezkušenost, nedodržování termínů a nerealistické sliby. Na hypotečním trhu jsme již 16 let stabilním a odpovědným partnerem.

KVANTITA PRO NÁS NENÍ PRIORITOU

Práce mnohých poradenských společností na trhu je zaměřena primárně na kvantitu, tedy maximální počet zakázek. My se raději spokojíme s menším množstvím zakázek, u kterých však naši práci vždy dotáhneme včas do zdárného konce.

PŘESAH SLUŽEB

Díky našim zkušenostem víme, jaké další služby naši klienti vedle hypotečního poradenství a konzultací často potřebují. Tyto doplňkové služby integrujeme a vytváříme tak síť ověřených partnerských subjektů. Výsledná spolupráce s námi díky tomu přináší komplexní řešení.

Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: